Pozemky pro výstavbu RD
Lokalita "Pod Višňovkou"
v lokalitě „Pod Višňovkou“, kde se v loňském roce budovaly zasíťované parcely pro výstavbu rodinných domů, aktuálně probíhají finální terénní úpravy a již je možné se oficiálně přihlásit o Vámi vybraný pozemek.
K hraně pozemků jsou přivedeny přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace. Zároveň je k hranici pozemku udělána příprava pro propojení optickou sítí, která bude realizována v tomto nebo příštím roce společností CETIN.
Pozemky jsou zaměřeny a prozatímně vyznačeny dřevěnými kolíky. Ty budou nahrazeny plastovými mezníky po dokončení terénních úprav.
Pro lokalitu nejsou nastaveny žádné podmínky výstavby, stavebník se musí řídit pouze stavebním zákonem a územním plánem města Skalná. Také není určen termín, do kdy musí být na pozemku dokončena stavba.
Prodej bude prováděn formou veřejné licitace – v případě, že na pozemek bude zájemce jeden, koupí ho za vyvolávací cenu. Vyvolávací cena je 2 000,- Kč/m2 včetně DPH. Pro přihlášení do licitace je nutné složit jistotu, která činí 10 % z vyvolávací ceny pozemku, vyplnit čestné prohlášení a podepsat licitační řád. Veškeré nutné přílohy jsou zveřejněny spolu s každým záměrem a podmínkami zvlášť.
V případě, že bude mít někdo zájem o koupi více pozemků, je nutné složit licitační jistotu ke každému z nich. Pokud bude zájemce chtít pozemek jeden, ale bude stále přemýšlet který, je možné vyplnit požadované přílohy na více pozemků a složit licitační jistotu na největší z nich – aby případně pokryla jakýkoliv vybraný pozemek.
V případě zájmu nebo potřeby jakýchkoliv informací jsme Vám k dispozici na MěÚ, emailu pozemky@skalna.cz nebo telefonu 354 548 823.

